18 czerwca 2024 roku młodzież III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie wraz z dyrektorem szkoły i nauczycielami wychowania fizycznego została zaproszona do IX LO im. Św. Królowej Jadwigi z Oddziałami Dwujęzycznymi na Dzień Sportu. Uczniowie i uczennice próbowali swoich sił w rywalizacjach drużynowych (siatkówka, koszykówka) lub konkurencjach indywidualnych, a zwieńczeniem spotkania był mecz siatkówki między zespołami nauczycieli IX LO i III LO. Wszyscy świetnie się bawili. 

Po eliminacjach rejonowych i półfinałach wojewódzkich reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły pod opieką p. Bożeny Bartman dotarła do finału wojewódzkiego, gdzie spotkało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia. 10 kwietnia 2024r. w Sanoku w hali Uczelni Państwowej im. Jana Grodka odbył się Finał Wojewódzki Licealiady, reprezentacja z naszej szkoły zajęła III miejsce zdobywając BRĄZOWY MEDAL!   

6 marca w Kamieniu odbył się Półfinał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt. W turnieju wystartowało 6 drużyn. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce zapewniając sobie awans do finału wojewódzkiego! Opiekun drużyn: Bożena Bartman 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

09 marca  2024r.(sobota) odbyły się XII  Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. Turniej przeprowadzony był w trzech kategoriach: dziewczęta, chłopcy, dorośli* (*nauczyciel, rodzic/opiekun).