24 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt,  gdzie po eliminacjach rejonowych i półfinałowych do zawodów zakwalifikowało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia.  Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Bożeny Bartman zdobyła srebrny medal!

Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

20 maja 2023 roku obok Zamku i Fontanny Multimedialnej odbył się kolejny Piknik Nauki EKSPLORACJE. Pogoda dopisała, więc piknikowe stoiska były tłumnie oblegane przez zwiedzających! W namiocie ExploResu (jednego z głównych organizatorów Pikniku) pomagali jako wolontariusze uczniowie klasy Ie pod opieką nauczycielki matematyki pani Renaty Jurasińskiej. Zachęcali młodsze i starsze dzieci (a nawet rodziców) do zmierzenia się z różnymi ciekawymi układankami matematyczno-logicznymi. Wszyscy świetnie się bawili i już zadeklarowali chęć pomocy przy przyszłorocznym Pikniku!

Drogi Ósmoklasisto!
Jeśli pragniesz zostać uczniem Liceum Norwida (III LO) w Rzeszowie kliknij w poniższy link, który skieruje Cię na stronę rekrutacji do rzeszowskich szkół i dokonaj odpowiednich wyborów.
Wniosek możesz złożyć do 16 czerwca 2023 r. do godz. 15.00. Czekamy na Ciebie. Powodzenia!
https://rzeszowprojekt.edu.com.pl/kandydat/app/apply/index.html

"Smok Wawelski XXI wieku" to legenda pełna zaskakujących i dynamicznych zwrotów akcji. Kostiumy i rekwizyty, a także oprawa muzyczna stanowią dodatkowe walory tego przedstawienia. Istotną rolę odgrywają doświadczenia chemiczne prezentowane przez aktorów-amatorów. Zapraszamy: 17 maja 2023 r., godz.11:00, WDK w Rzeszowie.